UA | ENG

Фестиваль в соц.мережах:

Новини Ролик «Голосуй там де буде користь і тобі, і твоїй країні!» отримує Приз глядацьких симпатій (онлайн-голосування)

6
Ролик «Голосуй там де буде користь і тобі, і твоїй країні!» отримує Приз глядацьких симпатій (онлайн-голосування)

Ролик «Голосуй там де буде користь і тобі, і твоїй країні!» отримує Приз глядацьких симпатій (онлайн-голосування)

01.04.2019

 

1квітня 2019 року о 12:00 відбулося обрання переможця Глядацького голосування в рамках Спецпроекту фестивалю: "Останні аналогові Президентські вибори".


За Приз глядацьких симпатій змагалося 10 відеороликів. Переможець визначався шляхом онлайн-голосування на офіційному каналі фестивалю «Кіномедіа» на YouTube.

Головний критерій визначення переможця Глядацьких симпатій - найбільша кількість лайків під відео на Youtube о 12:00 1.04.2019 р.

 

Ролик «Голосуй там де буде користь і тобі, і твоїй країні!», який був створений Віктором Булигою, Валерієм Мартинюком-старшим та Валерієм Мартинюком-молодшим, набрав найбільшу кількість глядацької підтримки (лайків) та отримав Приз глядацьких симпатій. Фільм розповідає про те, що де голосувати і як, кожен вибирає сам для себе, а от що принесе тобі та твоїй країні це голосування залежить тільки від тебе.

 

Нагадаємо, що 5 квітня 2019 року ми оголосимо переможця основної частини конкурсу відео-роликів на тему виборів. Слідкуйте за нашими новинами!

 

 

«Останні аналогові Президентські вибори*» - це спецпроект фестивалю «Кіномедіа», мета якого – мотивувати молодь брати активну участь у виборах, просувати ідею здійснення усвідомленого вибору під час голосування, стимулювати молодих людей до критичного аналізу програм кандидатів та підвищити обізнаність щодо того, як діяти у період передвиборчої агітації і на виборчих дільницях.

В рамках спецпроекту планується:

  • Конкурс відеороликів на теми Президентських та Парламентських виборів ;
  • Мандрівні семінари фестивалю регіонами України;
  • Партнерські заходи.

___________________________________________________________

 

«Кіномедіа» - єдиний в Україні фестиваль короткометражних фільмів про медіа та журналістику. Фестиваль покликаний висвітлювати принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа.

Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників.

Проект здійснено за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Посольства Швеції. 


 

Контакти:

project@nam.com.ua

044-254-55-56

www.kinomedia.in.ua

Кіномедіа у Instagram та Facebook

 

Фестиваль у соц.мережах

 завантаження ig-logo-email завантаження  Організатори та Партнери

 

 

   nam  
  Embassy square logo


Sweden logotype Ukraine-

EFFE Label rgb 20192020    
detector logo black   logo prostir ua
gurt logo
  

 

  cinmahall  
 logoNK color-02