UA | ENG

Fesitival social:

Конкурсна програма

Медіа бувають незалежні і впливові, масові і провокативні, якісні і заангажовані, непідкупні і правдиві… Маєш власну думку про те, які бувають медіа? Якщо зумієш доступно і цікаво висловити її на плівці чи на «цифрі», на тебе чекає визнання та перемога. Хтозна, можливо, саме ти станеш творцем нового образу медіа. Не бійся власної фантазії, роздягти медіа у кіно, покажи, що за кулісами. Сьогодні медіа у твоїх руках, скористайся нагодою – розвінчай міфи та створи власні.

 

До конкурсної частини фестивалю допускаються:

  • анімаційні фільми та флеш
  • документальні фільми
  • художнє (ігрове) кіно
  • експериментальні фільми (кліп та відеоарт)
 

На фестиваль допускаються анімаційні, документальні та художні професіональні та аматорські фільми, тривалістю до 20 хв, створені українськими авторами у будь-який час і будь-якій країні.


Словник кіножанрів:


Анімація – (з лат. anima — душа і похідного фр. animation — оживлення) — вид кіномистецтва, твори якого створюються шляхом зйомки послідовних фаз руху намальованих (графічна мультиплікація) або об'ємних (об'ємна мультиплікація) об'єктів. Ці твори називають анімаційними або мультиплікаційними фільмами (мультфільмами). Перші мальовані фільми були випущені в 1908 у Франції, об'ємні — в 1911 у Росії.

 

Документальне кіно – фільми, в основу яких покладені зйомки реальних подій та осіб. Темою для документальних фільмів найчастіше стають історичні події, культурні та соціальні явища, відомі особистості та товариства. Перші документальні зйомки були зроблені ще при зародженні кінематографа. Темою для документальних фільмів найчастіше стають цікаві події, культурні явища, наукові факти і гіпотези, а також знамениті персони й співтовариства.

 

Ігрове кіно – вид кіномистецтва, побудований на грі акторів. У ньому акторськими засобами відтворюються реальні або вигадувані події, на основі спеціально написаного сценарію або опрацьованого твору літератури. Загальноприйнято позначати поняттям «ігорове кіно» художній фільм.

 

Експериментальне кіно – характеризується відсутністю лінійного розповіді, використання різних методів зйомки, експериментами зі звуком або навіть його відсутністю, використанням новаторських засобів вираження, експериментальним підходом до художньої творчості, часто виходять за рамки класичної кіноестетики й тісно пов'язані з новаторськими тенденціями в театрі, живописі та літературі. Більшість експериментальних фільмів зняті за дуже малий бюджет, або само фінансовані. Нерідко склад творчої групи – це лише актор та режисер-оператор.

 

За матерілами Вікіпедії (Вільної енциклопедії) Wikipedia

Фестиваль у соц.мережах

 завантаження ig-logo-email завантаження  Organizers and Partners

 

   nam  
  Embassy square logo


Sweden logotype Ukraine-

EFFE Label rgb 20192020    
detector logo black          gurt logo
  

 

  cinmahall logoNK color-02